poniedziałek, 21 listopada 2011

o tym, że mnie nosi

Czy mi się wydaje, czy mamy teraz jakiś boom na ciąże?? Co chwilę słyszę, że jakaś gwiazdka pozuje z brzuszkiem do kolorowej gazetki. Śmieszne to :)

U mnie zastój. Fizyczny szczególnie. Musiałam poleżeć trochę w szpitalu. Już jest niby ok ale mam na siebie uważać, biorę leki i czekam... Jeszcze 5 tygodni. A jeszcze wszyscy życzą mi żebyśmy ten termin grudniowy kilka dni do stycznia przeczekali z Małym. Co Ty na to Synku?
A tu jesień. Szaro, buro, melancholijnie i nuuuuudno.
Byłoby fajnie móc się już poruszać, potańczyć, poskakać. Jak Beyonce. Ha! A ona też w ciąży...i skończy jej sie niedługo skakanie na parę miesięcy :D Ona będzie rodzić, a ja będę biegać. Z wózkiem :D

6 komentarzy:

 1. No to teraz relaks i oczekiwanie na narodziny:)
  Ja ze swoją córką przez całą ciążę miałam ,,przeboje" , brałam leki , bardzo długo musiałam leżeć ale dotrwałyśmy dzielnie do terminu czego i Tobie życzę:)
  hurghada35.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że się odezwałaś, byłam ciekawa jak zdrowie i w ogóle jakie samopoczucie:) Czytam, że nie jest najgorzej... Cieszę się, a od kilku dni paskudna jesienna pogoda daje się wszystkim we znaki...
  Serdeczności zostawiam:) Trzymajcie z ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej!
  Dziękuję za wizytę. Tusk mnie strasznie denerwuje. Po prostu. A na 11 listopada w Warszawie to była moim zdaniem prowokacja. Żeby zohydzić Marsz Niepodległości i żeby ludzie nie brali udziału w tym marszu. Ja tez tego nie rozumiem dlaczego i po co?
  Krótko i zwięźle napisałaś co masz teraz w głowie. Najważniejsze to poród. Pamiętam jak kolega w pracy do mnie zawołał: "Vojtek dawaj do telefonu SYN CI SIĘ URODZIŁ!"
  A to było prawie 18 lat temu. A 2 miesiące temu koledze w pracy urodziły sie bliźniaki. 2 chłopców:)
  Pozdrawiam Ciebie i czekaj spokojnie z dobrymi myślami.
  Vojtek , który też sie urodził. Szkoda, że tak dawno:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwsze życze zdrowia!:)Mam nadzieje ,że maluszek spokojnie sobie posiedzi w brzuszku u mamusi i nie bedzie go ciągnęło na ten świat-powiedz mu ,że tu zimno i zima idzie...a tam ma idealne warunki:)..Mam nadzieje,że te ostatnie 5 tyg.upłynie Wam bez wiekszych niespodzianek.
  U nas zaczyna wiac ...zima,zima...
  Serdecznosci dla Was:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowia,zdrowia, zdrowia bez liku!

  OdpowiedzUsuń
 6. A u nas strasznie wieje!!!!!!!!!!
  A ja u Ciebie?
  Ja dałem nowy wpis pomimo wiatru:)
  Życzę Wam a w pierwszej kolejności bardzo dużo zdrowia!
  Ciekawe czy jak będę jechał do pracy to drzewa będą leżały na drodze?
  Pozdrawiam z Mazowsza
  Vojtek

  OdpowiedzUsuń